אוטיקון מכשירי שמיעה – Oticon

//אוטיקון מכשירי שמיעה – Oticon
אוטיקון מכשירי שמיעה – Oticon2019-04-24T15:17:04+03:00

 

סדרת ה- Iniume sense

סדרת ה- Iniume sense , היא הדור השני לטכנולוגית השמיעה המוחית (BrainHearing) של חברת אוטיקון. טכנולוגיה זו מבוססת על האמונה כי על מכשירי השמיעה לספק תמונה שמיעתית מדוייקת עד כמה שניתן, איכות צליל נאמנה למקור ונגישות לכל הצלילים הרלוונטים למשתמש, על מנת שהמוח יוכל למפות את סביבתו ולהפיק את המשמעות מהצלילים הסובבים אותו.

טכנולוגיה זו מבוססת על מגוון תכונות ייחודיות ומתקדמות כגון:

Soft Speech Booster – מתן תמיכה נוספת לצלילי דיבור חלשים אשר נבלעים בדרך כלל ברעשי הסביבה, אך חשובים מאוד בהבנת דיבור בסביבות שמיעתיות מסובכות.

Iniume sense feedback shield – מנגנון להפחת רעשי צפצוף מטרידים הנוצרים עקב דליפת הצליל המוגבר על ידי המכשיר אל מחוץ לאוזן. מנגנון זה מאתר את הצפצופים הללו ומנטרל אותם במהירות מבלי לפגוע בצלילי הסביבה הרלוונטיים למשתמש.

Speech guard E – מנגנן זה מאפשר למשתמש ליהנות מיכולת לברור את צלילי הדיבור בסביבות מאתגרות, ולעקוב אחר שיחה בקלות רבה יותר.

YouMatic Premium – חברת אוטיקון מאמינה כי לכל משתמש דפוס צלילים שונה המתאים לו, והעדפה שונה לאיכות וסגנון הצליל. מנגנון זה מאפשר התאמה אישית של סנגון הצליל לכל משתמש.

Spatial sound premium – מארגן את הצלילים הסובבים את המאזין מבחינת מיקום במרחב בצורה טובה יותר, על מנת לאפשר למשתמש אוריינטציה נכונה, על מנת לאפשר מיקוד במקור הצליל הרצוי.

מסדרה זו מגוון מכשירים ברמות שונות:

Alta 2 Pro – מכשיר הדגל של סדרה זאת. מכיל את כלל התכונות המוזכרות ותכונות נוספות על מנת לאפשר למשתמש שמיעה ברורה, נוחה ומתאימה לכל סביבה אליה יגיע. הבנת דיבור בסביבות מאתגרות והפחתה במאמץ השמיעתי. מכשיר זה מתאים לאנשים פעילים, צעירים ברוחם שמחפשים מכשר שיספק מענה שמיעתי מקסימלי לכל מגוון הפעילות שלהם.

Nera 2 Pro – מכשיר לאנשים פעילים המחפשים מכשיר מתקדם שיספק מענה טוב למגוון פעילויות רחב.

Ria 2 Pro – מכשיר המתאים לאנשים המחפשים טכנולוגיה מהשורה הראשונה, בתקציב מתאים מבלי להתפשר על איכות שמיעתם.