Enchant מכשיר שמיעה חכם באופן אינסטינקטיבי

החזון שלנו הוא של עולם בו כולם יכולה ליהנות ממגוון הצלילים שמעשירים את חיי היומיום שלנו. עם מכשירי Sonic, כל יום נשמע טוב יותר.

אינטואיציה שלא ניתן לעמוד בה

תקראו לזה חוש שישי. או שבעצם, תקראו לזה Enchant. המכשיר הראשון של Sonic הכולל את פלטפורמת הSoundDNA המהפכנית, Enchant מספק צליל טבעי באופן חדש לגמרי.

מה הופך את Enchant למרתק כל כך?

סדרת ה-Enchant -משפחת המוצרים הראשונה שנבנתה על בסיס פלטורמת ה-SoundDNA. מכשירי Enchant משפרים את חוויות היומיום שלכם בעזרת טכנולוגיות אוטומטיות אדפטיביות הניתנות להתאמה אישית..

SmartCompress

עיבוד הדיבור (SVP) המפורסם של Sonic הוא חכם עוד יותר כאשר הוא משולב עם טכנולוגית SmartCompress. בעזרת יכולת עיבוד גדולה יותר בהשוואהלפלטפורמה הקודמת שלנו, SVP בשילוב עם SmartCompress מתאים את עצמו לסביבה באופן מדויק ומספק לכם חוויות שמיעה טבעיות באופן מדהים.

ניהול SPiN

מערכת ניהול הSPiN (דיבור ברעש) מדגישה את הדיבור ומעלימה את הרעש בעזרת שלושה סוגים של טכנולוגית דיבור:
– כיווניות SPiN מאתרת את אותות הדיבור מכל הכיוונים, לא רק מהאדם העומד מולכם.
– הפחתת הרעש של SPiN מטפלת ברעשי רקע – גם בין הפסקות בדיבור.
– מנגנון SPiN Engage מפעיל את שתי המערכות המשלימות הללו כדי שיתאימו לצרכי השמיעה האישיים שלכם.

טווח דינמי מורחב

מאפיין של 100Enchant בלבד, טווח דינמי מורחב (EDR) מוודא שגם צלילים דרמטיים ופתאומיים ישמעו באופן ברור וללא עיוות.

תהנו מההברקות הקטנות הנוספות של המכשירים

ניהול רעש דו אוזני – מאפיין אלחוטי חדש זה מפחית רעשים מסביבך בצורה אופטימלית, ומעניק לכם תחושת שמיעה מאוזנת בסביבות רועשות.

תמיכה קולית לטינטון – מאפיין זה מסייע לספק הקלה מטינטון על ידי מיסוך הצפצופים בעזרת אות מיוחד, והגברה של הצלילים אותם אתם רוצים לשמוע.

תוכנית חכמה למוזיקה – תוכלו להעריך גם הרמוניות שקטות וגם צלילים רועשים של הופעות חיות. תוכנית זו עוזרת לכם להינות ממוזיקה איכותית ולא מעוותת במיטבה.

דירוג IP מרשים – דירוג IP68 למכשירי Enchant מאפשר למכשירים להיות עמידים ביותר לתנאי אבק ולכלוך כמו למשל נזקים אפשריים של הזעה בהתעמלות יומיומית,התזות מים, וחשיפה לאבק ולכלוך.

הסטת תדרים – אם יש לכם קשיים בשמיעת צלילים בתדרים גבוהים, ניתן להעביר אותם לטווח נמוך יותר כדי שתוכלו לשמוע צלילי דיבור עדינים יותר כגון “ז” ו”ס”.

Telecoil – מאפיין שימושי זה קולט אותות מהטלפון שלכם או ממערכות השראה מגנטית במקומות כגון בתי תיאטרון תחנות רכבת ומקומות ציבוריים בהם יש סימון שהמערכת מופעלת כשמשתמשים בסמל הזה. (מופיע בminiRITE T וBTE 105).

ביטול פידבק אדפטיבי

מערכת מתוחכמת זו מסירה אותות פידבק, ומאפשרת שמיעה נוחה ונטולת צפצופים.

טכנולוגיות אלחוטיות מתקדמות ביותר

מערכת רדיו דואלית – אפקט ה”וואו” של הטכנולוגיות האלחוטיות בEnchant. שימוש בטכנולוגיה אלחוטית ארוכת טווח מסוג 2.4GHz, מאפשרת להשמיע צלילים ממקורות דיגיטליים הישר למכשירי השמיעה שלכם. המערכת עושה גם שימוש בטכנולוגיה אלחוטית קיצרת טווח (NFMI), לתקשורת בין מכשירים.

אביזרים אלחוטיים – מכשירים המאפשרים תקשורת BLUETOOTH, כמו למשל האייפון שלכם, מערכת מוסיקה דיגיטלית ומחשב יוכלו להזרים אותות שמע ישירות למכשירי השמיעה שלכם.

אפליקציית SoundLink 2 – האפליקציה מאפשרת שליטה במכשירים ישירות ממכשיר האייפון או האנדרואיד שלכם: שינויי עוצמה, שינויי תוכניות וחיבור/התנתקות מאביזרי עזר

שלט רחוק

כוונו תוכניות ועוצמת קול בלחיצת כפתור. שלט זה קטן מספיק בשביל להיכנס לכיס או ארנק.

מתאם TV-A

צפו בתוכניות הטלויזיה האהובות עליכם ישירות ממכשיר הטלויזיה למכשירי ה-Enchant . באמצעות מתאם זה המתחבר בקלות לרב סוגי הטלויזיה.

הפכו את רגעי היומיום שלכם לקסומיםהאירו את הדברים הטובים ביותר בחייכם בעזרת מכשירי שמיעה שמתאימים לסגנון החיים שלכם, לצרכים שלכם. ניתן להשיג את מכשירי ה-Enchant בשלוש רמות טכנולוגיה עם מספר רב של מאפיינים יוקרתיים, ובמגוון צבעים.
פנו למכון השמיעה של מדטון -הדים לקבלת פרטים נוספים