פרופיל החברה2019-04-24T15:15:55+03:00

מדטון-הדים – הרשת הפרטית הגדולה בישראל בתחום שיקום השמיעה

פרופיל החברה

מדטון הדים הנה הגוף המוביל בישראל לאבחון ושיקום בעיות שמיעה

החברה שנוסדה ב 1975 מונה כיום 30 מכוני שמיעה ברחבי הארץ וכן מיוצגת עי זכיינים רבים.

בסניפי הרשת פועל צוות מקצועי של אודיולוגים מן השורה הראשונה בישראל המחוייבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות ומקצועיות. לצד המקצועיות והשירות ללא פשרות, החברה חרטה על דגלה את סמל החדשות והקדמה הטכנולוגית במטרה לספק את פתרונות השמיעה המתוחכמים החדשניים והמתקדמים ביותר למטופלים בכל הגילאים, וללוותם בתהליך השיקומי על כל היבטיו. מדטון הדים הנה הנציגה הבלעדית בישראל של חברת Oticon מכשירי שמיעה, Oticon Medical פתרונות שמיעה מושתלים, Interacoustic פתרונות שמיעה ושיווי משקל, Med Rex ציוד דיאגנוסטי, ETS תאים אקוסטיים וכן Sonic  מכשירי שמיעה.

הקריה האקדמית בקרית אונו מכירה ברמתו הגבוהה של מכון הדים וכיום הדים הוא הגוף הפרטי בישראל המוכר לצורך “פרקטיקום” וסטודנטים בהפרעות בתקשורת באים להתמחות במכון כחלק מחובותיהם האקדמיות.

שיקום שמיעתי הנו תחום התמחותו העיקרי של המכון. הניסיון המצטבר בהתאמת אלפי מכשירי שמיעה תוך השתלמויות מקצועיות בארץ ובחו”ל הביא את הרמה המקצועית בתחום למה שהיא היום.

לאורך השנים זכתה הדים בפרסים בתחומים שונים, כגון ” הרשת הנבחרת לשיווק מוצרי שמיעה ” בשנת 2011 , בשנת 2012 , בשנת 2013 ובשנת 2014 ברצף וכן בסקר המבחן של המדינה בשנים 2011 , 2012 , 2013 ו- 2014 , וכן פרס Effie לשנת 2012.גם חברות ענק למכשירי שמיעה בחו”ל הכירו ברמה המקצועית ובחרו בהדים כנציגם הבלעדי בישראל.
מהיבואן לצרכן – קשר ישיר זה בין היצרן בחו”ל למכוני הדים מביא למכירה מקצועית ישירה ללא כל גורמי ביניים המסרבלים ומייקרים לעתים את העלות הסופית.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה מקצועית בנושא.

בכבוד רב,
צוות הדים

יצחק דוידוביץ’ – בעלים

אבי קריגסמן- סמנכ”ל שיווק ומכירות

חגית שגיא – קלינאית ראשית

יהודית גולדברג – קלינאית ראשית