בלעדי בישראל! הדפסת מכשירי שמיעה בטכנולוגיית תלת מימד

זמן יצור של 24 שעות, במקום שלושה שבועותרמת דיוק בלתי נתפסת של 100 מילימיקרוןתקן היפו אלרגני אירופאי – BO123עשוי מחומר מתכלה ואינו מזיק לסביבהתוצרת חברת Rapidshape, החברה המובילה בעולם למדפסות תלת מימד

חברת הדים, הרשת הגדולה בישראל לפתרונות שמיעה, מציגה לראשונה ובאופן בלעדי בישראל מהפכה בתחום ייצור מכשירי השמיעה – הדפסה וייצור מכשירי שמיעה בטכנולוגיית תלת מימד מתקדמת.

לאחר שנים של פיתוח והתאמה של טכנולוגיות התלת מימד לעולם מכשירי השמיעה ולאחר הכשרת של עובדי החברה בגרמניה ובדנמרק, הפכה חברת מדטון להיות חלוצה בתחום. מהיום עוברת החברה לייצור מכשירי שמיעה באמצעות מדפסת תלת מימדית.

מנכ”ל החברה, מר יצחק דוידוביץ’, מציין שאת הדור השלישי של מכשירי שמיעה מדפיסים בטכנולוגיית התלת מימד המתקדמת בעולם. מהיום ההתאמה האישית של המכשיר התוך אוזני מושלמת עם רמת דיוק שיא (רמת דיוק של 100 מילי מיקרון!) – התאמה תקדימית למבנה האוזן.

שיא בקיצור זמן ייצור ואספקה –  אפשרות ייצור מכשיר שמיעה תוך 24 שעות בלבד! (במקום 3 שבועות) .

הייצור במדפסת תלת מימד מאפשר את הגברת קצב ייצור מכשירי השמיעה פי 3 (יכולת ייצור של 30 גופים בשעה, קיצור זמן אספקת מכשירי מכשירי השמיעה.)

איכות יוצאת דופן- עמידות גבוהה בפני נזקים, המדפסת בעלת תקן היפו אלרגני- תקן אירופאי BO123 (מונע גירויים), עמידות גבוהה יותר של הגוף מפני נזקים סביבתיים, ידידותי לסביבה- מתכלה ואינו מזיק לסביבה.

המדפסת תלת מימדית הינה מתוצרת חברת RAPIDSHAPE,  החברה המובילה בעולם תוצרת גרמניה למדפסות תלת מימד.

הדפסת מכשיר שמיעה תלת מימדי