אביזרים נלווים למכשירי שמיעה

/אביזרים נלווים למכשירי שמיעה
אביזרים נלווים למכשירי שמיעה2019-04-24T15:11:59+03:00
מתאימות לכל סוגי מכשירי השמיעה הקיימים בשוק.
קלות ונוחות לשימוש ולתפעול באמצעות ידית אחיזה מודבקת לכל סוללה.
זמן שימוש ארוך.
6 יחידות בחבילת פלסטיק נוחה לתפעול.
4 דגמים של סוללות: 10, 13, 675,312
duracell-allהקופסאות, המכילות חומר סופג לחות, עוזרות לשמור על תקינות מכשירי השמיעה ע"י ייבושם במהלך הלילה. בצורה זאת נמנעת היווצרות חלודה בחלקים האלקטרוניים של המכשירים ומובטחת המשך פעילותם התקינה והארכת חייהם. קופסאות ייבוש נמכרות בשני גדלים : סטנדרט ומיני, בהתאם לגודל מכשירי השמיעה.

MINOLTA DIGITAL CAMERAמאפשר לבדוק את תקינות הסוללה במקרה של ספק.חומר על בסיס צמחי, מרגיע תעלת אוזן מגורה. נמכר בשני גדלים: קטן וגדול. מומלץ לשימוש לאחר יום ארוך של הרכבת מכשירי שמיעה במיוחד בימי קיץ חמים.

MINOLTA DIGITAL CAMERAמוט קטן עם מגנט בקצהו, העוזר לשלוף סוללה מבית הסוללה במכשיר השמיעה. יעיל במיוחד במכשירי שמיעה המופעלים ע"י סוללות קטנות (גדלים 10 ו-312)אוזניות בנויות לפי מידת האוזן, המתחברות למכשירי שמיעה, צוברות בפתחיהן שעוות האוזן ו/או לכלוך אחר כמו סבון או שמפו. הצטברויות אלה עלולות למנוע שמיעה טובה דרך מכשירי השמיעה, לכן יש צורך בניקוי סדיר של אוזניות. לשם כך נועדה ערכה לניקוי, המספקת מיכל ניקוי, טבליות ניקוי ופומפה להוצאת נוזל מפתחי האוזנייה וייבושה.

MINOLTA DIGITAL CAMERAלאלו הסובלים מהזעת יתר או עובדים בתנאיי לחות גבוהה מומלץ להיעזר בכרית ייבוש חשמלית, אשר פעולתה אפקטיבית עוד יותר מקופסת ייבוש.תרסיס אנטיבקטריאלי, השומר על היגיינה מרבית של האוזן. מרססים את התרסיס על ממחטת נייר ומנגבים בה את מכשיר השמיעה / אוזנייה.
אין לרסס ישירות על מכשיר השמיעה!
התרסיס נמכר בשני גדלים: קטן וגדול.

MINOLTA DIGITAL CAMERAמקלון גמיש ודק, העוזר בניקוי פתחים צרים באוזניות או מכשירי שמיעה בנויים.הקופסאות, המכילות חומר סופג לחות, עוזרות לשמור על תקינות מכשירי השמיעה ע"י ייבושם במהלך הלילה. בצורה זאת נמנעת היווצרות חלודה בחלקים האלקטרוניים של המכשירים ומובטחת המשך פעילותם התקינה והארכת חייהם. קופסאות ייבוש נמכרות בשני גדלים : סטנדרט ומיני, בהתאם לגודל מכשירי השמיעה.

MINOLTA DIGITAL CAMERAמיועדות לניקוי יומיומי של פתחי מכשירי שמיעה בנויים, מכשירים מאחורי האוזן, אוזניות בנויות ואוזניות עם צינורית דקה.

MINOLTA DIGITAL CAMERAכל מכשירי השמיעה התוך-אוזניים וחלק ממכשירי השמיעה מאחורי האוזן מצוידים בפילטרים, המונעים חדירת שעווה או לכלוך אחר אל תוך הרמקול של המכשיר. מדי פעם נדרשת החלפת פילטר שנסתם או נפגע בתהליך הניקוי. הדבר נעשה באופן עצמאי ע"י המשתמש בביתו וחשיבותו רבה ביותר לשמירה על תקינות מכשירי השמיעה. אם המשתמש מתקשה לבצע באופן עצמאי את החלפת הפילטר, יוכל להיעזר בכל עת באנשי הצוות בסניף הדים. ניתן לרכוש את כל סוגי הפילטרים המותקנים במכשירי שמיעה הנמכרים ברשת הדים.טיפות להמסת שעוות האוזן, מיועדות לאלו שסובלים מהצטברויות רבות של שעווה אשר חוסמת את תעלות האוזניים.

waxdropsחומר סיכה, המאפשר החדרה קלה של מכשיר שמיעה/ אוזנייה/אטם אל תוך תעלות האוזניים. החומר נטול ריח, היפואלרגני ונספג לחלוטין בעור מבלי להשאיר שאריות על דפנות התעלה. מומלץ ביותר למשתמשים באטמים/אוזניות העשויות מסיליקון, ע"מ למנוע שפשוף העור. מומלץ מאוד לחולי סוכרת.

MINOLTA DIGITAL CAMERAלולאת גומי גמישה, העוזרת לשמור את מכשיר השמיעה המורכב מאחורי האוזן, במקומו. על הלולאה מורכבות שתי טבעות גומי, לתוכן מושחל מכשיר השמיעה. מלבישים את הלולאה סביב האפרכסת ובכך מונעים תזוזות המכשיר בעת התנועה של המשתמש. מיועד בעיקר לילדים צעירים או כל מי שסובל מתנועתיות מתמדת של הראש.MINOLTA DIGITAL CAMERA