[vc_row][vc_column][vc_column_text]

המעבר למכשירי שמיעה מתקדמים במסלול הבחירה הפרטית

רשת מרכזי השמיעה הפרטית מדטון – הדים מציעה מסלול להתאמה מדויקת של מכשירי שמיעה מתקדמים בפגישה אחת – בלי תורים ובלי טרטורים.

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”819″ img_size=”medium” style=”vc_box_shadow_border”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]היעד: מכשירי שמיעה מתקדמים. במסלול קופות חולים הינך חשוף לתהליך מייגע ועתיר טרטורים: בדיקה ראשונה אצל רופא א.א.ג., אחריה עוד פגישה לבדיקת שמיעה, עוד אחת (או יותר) למילוי טפסים, רק אז תגיע להתאמת מכשיר אצל הספק, כדי לקבל פתרון שלא תמיד מתאים לך בדיוק.

במסלול הפרטי של מרכזי השמיעה מדטון – הדים. הינך מוזמן לבדיקת שמיעה והתאמת מכשירי שמיעה, על-ידי קלינאית תקשורת במרכזי השמיעה המשוכללים שלנו. קלינאי התקשורת יבצעו בדיקה מקיפה ביותר, הכוללת מרכיבים שלא נבדקים בבדיקה דיאגנוסטית רגילה כגון, צלילים מיוחדים, הבנה בסביבות שמיעה שונות, תגובה לצלילים חזקים, ועוד. קלינאי התקשורת במדטון-הדים, מבצעים ראיון מקיף ומעמיק לברור הצרכים השמיעתיים הספציפיים שלכם, זאת על מנת להתאים את חבילת השמיעה המתאימה ביותר עבורכם. מכשירי השמיעה שיבחרו יותאמו בעזרת בשיטת REM המתקדמת. REM זה ראשי תיבות של Real Ear Measurements. הכוונה היא למגוון מדידות אובייקטיביות של אפיונים אקוסטיים של מכשירי השמיעה בתוך אוזן הלקוח. מטרת בדיקות אלו היא לסייע לקלינאי התקשורת לכוון את מכשירי השמיעה של הלקוח באופן אופטימאלי ומדויק בהתאם לאוזן הספציפית שלו.[/vc_column_text][vc_row][vc_column][vc_column_text]

תהליך הרכישה: קופ”ח מול מדטון-הדים

[/vc_column_text][vc_column_text][supsystic-tables id=’1′][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

לא רוצים לחכות חודשים, רוצים לשמוע עכשיו

[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”821″ img_size=”medium” style=”vc_box_shadow_border”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]כן, החלטתם שהגיע הזמן ואתם רוצים לשמוע טוב יותר.
ואתם רוצים את זה כמה שיותר מהר, לא בעוד מספר חודשים. לאחר שנים של היסוסים החלטתם לחזור ולשמוע. כעת אתם שלמים עם ההחלטה שלכם החיים, עכשיו. לרכוש מכשירי שמיעה, אתם רוצים לשפר את איכות המסלול הרגיל לרכישת מכשירי שמיעה, בקופות, עלול להיות מסע מפרך ומתיש של טרטורים, טפסים, פגישות ותסכולים. המסלול מתחיל בביקור אצל רופא א.א.ג ומשם למכון בדיקות השמיעה, חזרה לרופא המאשר את הצורך במכשירי שמיעה והפניה לקלינאית הקופה שמגדירה את הרמה הטכנולוגית של המכשירים אותם מאשרת הקופה עבורכם. משם לספק מכשירי השמיעה של הקופה שיבחר עבורכם מכשיר מתוך מספר מוגבל של דגמים המאושרים על-ידי הקופה ואז עוד ביקור נוסף לקבלת המכשיר. בסוף המסלול, אחרי שעמדתם בגבורה בכל תלאות הבירוקרטיה, הגעתם כעבור מספר חודשים ליום בו אתם אוחזים במכשירי השמיעה שלכם. העובדה שהבחירה נעשית מתוך מספר מצומצם של דגמים ובתהליך התאמה בסיסי, עלולה להביא לכך שהמכשיר שיסופק לכם לא יתאים כראוי לצרכים האישיים שלכם. רק כי רציתם לקנות בזול ולקבל את מענק סל הבריאות (שאגב ניתן ליהנות מסכום מענק מקביל ברשת הדים) – קיבלתם תהליך ארוך ומייגע שבסופו לא תמיד מחכה לכם המכשיר אליו שאפתם, ואיכות החיים לה ציפיתם.[/vc_column_text][vc_row css=”.vc_custom_1469023499234{margin-bottom: 30px !important;}”][vc_column][vc_row_inner gap=”30″][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

קבלת מכשיר דמו – התנסות אמיתית במכשיר השמיעה לפני החלטת הקנייה

[/vc_column_text][vc_column_text]שרות מכשירי דמו -מאפשר ללקוחות רשת מדטון –הדים התנסות ממשית, מעברים גמישים ומידיים בין רמות טכנולוגיה שונות – מהפשוט למשוכלל ביותר באמצעות מכשיר המיועד להתנסות בלבד. זאת עד להשגת התאמה אופטימלית של המכשיר הסופי שנמסר ללקוח.

מה קורה אם בעקבות ההתנסות עם מכשירי השמיעה שקיבלתם, הבנתם שהם אינם עונים על צרכיכם?
רק המחשבה על עוד טפסים, שאלונים ופגישות במסלול המתיש יכולה להרתיע גם צרכנים תקיפים במיוחד. במדטון -הדים תמיד תקנו מכשיר חדש, “מהניילונים”.
כדי שתוכלו לבחור את הדגם שהכי מתאים לצרכים ולסגנון החיים שלכם, תקבלו מכשירי דמו המשמשים להתנסות בלבד לפני הקניה. במהלך ההתנסות תוכל הקלינאית לתכנת ולהדגים לכם רמות טכנולוגיות שונות במשך שבועות מספר על גבי המכשיר. החלטתם מה מתאים לכם ביותר, אתם מוזמנים לקבל זוג מכשירי שמיעה חדשים.

גם לאחר הרכישה מדטון הדים נשארת הבית שלכם – צוות מדטון הדים ינחה אתכם להגיע לביקורים תקופתיים על מנת לוודא כי מכשירי השמיעה מתפקדים בצורה הטובה ביותר גם לאחר שימוש ממושך, וגם אם חל שינוי במצב השמיעה. הצוות תמיד לשרותכם![/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_column_text]

אז איך זה עובד במסלול הבחירה הפרטית?

[/vc_column_text][vc_column_text]לאחר ביקור אצל רופא א.א.ג אתם מגיעים לסניף מדטון- הדים הקרוב לביתכם, שם יפגוש אתכם צוות מקצועי של קלינאי תקשורת מומחים בהתאמת מכשירי שמיעה. במקום ובפגישה אחת, תבוצע בדיקת שמיעה מקיפה בסביבות שונות והקלינאי יבצע הערכה מקיפה של התרכים השמיעתיים שלך. בהתאם לכך תבחר חבילת השמיעה המתאימה לך במדיוק. את מכשירי השמיעה הנבחרים הקלינ אי יתאים לשמיעה הספציפית שלך ולמבנה האוזן היחודי שלך בשיטת REM. שיטה זו מבטיחה כי מכשירי השמיעה יענו על צרכי השמיעה שלכם והאקוסטיקה הייחודית של האוזניים שלכם. תוכלו לבחור את המכשירים המתאימים לכם ביותר מתוך מבחר גדול ומגוון, ברמות טכנולוגיה שונות, בצבעים שונים ובגדלים שונים.
בשורה התחתונה: כל התהליך, מהתאמת המכשיר ועד אספקתו, הוא מיידי ועד שלושה שבועות .[/vc_column_text]